• Неодамнешно
Janенел Пенер „Благодарна жетва против“ платно уметност
zoom_in

Janенел Пенер „Благодарна жетва против“ платно уметност

DEN 768.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Подоцна во животот, нејзината инспирација потекнува од секоја уметничка форма од раните господари, до денешните графики и рекламирање. Со асортиман на големини и стилови, како што се врамени, изменети врамени, панел, алуминиум, дрво платно или други медиуми, нашата уметност сигурно ќе донесе возбуда во која било област од вашиот дом. Elleенел првенствено е самоучена и експериментирала со разни медиуми, иако обично работи со комбинирање на традиционални и дигитални уметности. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. Ние нудиме изобилство на уметнички теми кои се движат од фасцинантни апстракти до прекрасни пејзажи. Заедницата на трговската марка е посветена на обезбедување на потрошувачот апсолутна најдобра цена и вредност на целата наша линија на производи, што ги обезбедуваме со примена на ригорозен процес на контрола на квалитетот. Од спалната соба, до дневната соба, па дури и во канцеларијата, ликовната уметност на трговската марка прави професионално рачно изработена, подготвена да виси wallиден декор што ќе се восхитува за наредните години! Важно : Избегнувајте купување фалсификувани производи и трансакција со неовластени продавачи. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Резултатот е широко прифаќање на Giclee од галерии, музеи и приватни колекционери. Истакнати бои : тен, бела, сива, црна, портокалова, црвена, зелена Janенел Фалке ја најде својата инспирација од природната убавина на северозападниот дел на Пацификот на рана возраст. Â - Таа во моментов живее и создава уметност во Германија. Закон за трговска марка и ќе биде енергично одбрани.

Избор на купувачи..