• Неодамнешно
Гофј Божиќен Капак За Шише Со Вино Еднократно Дедо Мраз Плетени Украси За Покривање Шишиња За Божиќ
zoom_in

Гофј Божиќен Капак За Шише Со Вино Еднократно Дедо Мраз Плетени Украси За Покривање Шишиња За Божиќ

DEN 142.40

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ве молиме љубезно забележав дека оваа ставка ја продава Гофј од Пазарот Џојбај.Опис : божиќните дизајни На Снешко и Дедо Мраз го прават тоа да додаде повеќе амбиент за вашиот фестивал. Тоа е добар избор како подарок за вашите пријатели и семејство.Живописната боја и нежната плетена текстура го прават привлечен на масата. Живописниот и прекрасен изглед го прави поспецијален и attractive.It изработен е од висококвалитетен плетен памучен материјал.Висината на овој производ е 28 см, а ширината е 12 см.Овој производ е погоден за дома, домаќинство, подарок, бар, итн.Име на предметот : Материјал За Покривање На Шишето Со Вино : Плетен памук Карактеристики : Дедо Мраз, Снешко, Живописни Детали За Големината На Бојата : Големина : 28см х 12см/11.02 "х 4.72" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 х Капак За Шише Со Вино (Други Не Се Вклучени) божиќните дизајни На Снешко и Дедо Мраз го прават тоа да додаде повеќе амбиент за вашиот фестивал. Тоа е добар избор како подарок за вашите пријатели и семејство. Живописната боја и нежната плетена текстура го прават привлечен на масата. Живописниот и прекрасен изглед го прави поспецијален и попривлечен. Изработен е од висококвалитетен плетен памучен материјал. Висината на овој производ е 28 см, а ширината е 12 см. Овој производ е погоден за дома, домаќинство, подарок, бар, итн.

Избор на купувачи..