• Неодамнешно
TFALO SPF50+ Анти-пот На Лицето Тело За Сончање Белење Сонце Крем Сончање Заштитен Крем За Кожа 50ml, Креми за Сончање
zoom_in

TFALO SPF50+ Анти-пот На Лицето Тело За Сончање Белење Сонце Крем Сончање Заштитен Крем За Кожа 50ml, Креми за Сончање

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50+ Крема За Заштита од Сонце За Сончање Против Пот Крема за Сончање Заштитен Крем за Кожа 50мл карактеристика : Супер моќна : Оваа и навлажнувачка крема за сончање со широк спектар ги апсорбира (оцрнува) и УВБ (оцрнува) зраците, така што вашата кожа ќе ја апсорбира. Нема "бело"-нашиот лосион за сончање 50 има освежувачки, освежувачки лесно се апсорбира и ќе биде или ќе остави " бело". Совршен избор за активни денови : Дневна игра 50 користи не-стингин доверлив од спортисти, и е на вода и пот до 80 минути. Корална Крема за Сончање : нашата дневна крема за сончање без оксибензофенон и каприлат вклучува чистење, состојки богати со антиоксиданси, како што се екстракти од листови од сончоглед кои можат да ја негуваат и вашата кожа. Метод на апликација : 15 минути пред изложување на сонце, нанесете крема за сончање великодушно барем еднаш дневно и повторно нанесувајте ја најмалку на секои два часа или 80 минути пливање. Големина : 14. 4х4, 7см Пакет Вклучени : 1Х сончање СО ЗАШТИТЕН ФАКТОР 50 + / ПА + + + висока функција за заштита од сонце, може невидливо да ја изолира кожата и козметичкото оштетување. Текстура базирана на вода, лесна и не-.оваа крема за сончање може да помогне и тонот на кожата, притоа покривајќи траги од акни, правејќи ја кожата црвена или црвена. Кожата е црвеникаво жолта и изгледа светла. Лесен, не-мрсен. Моќно ув-блокирање. После бричење, хидратантна крема, крема за сончање и крем против стареење. Неверојатно лесен и дефинитивно без мирис, лесно се нанесува и брзо се впива во не оставајќи мрсна боја. Комбинацијата на најмоќните целосно природни состојки во природата делува и ја поправа кожата. Ја подобрува еластичноста од понатамошно оштетување и поддршка на отстранување на стрии. Напредни карактеристики SPF50 ГОДИШНО+++ до против оштетување од сонце и е преполн со хранливи состојки за да помогне и да се подобри тонот на кожата.

Избор на купувачи..