• Неодамнешно
5 16- 1 4 Превоз Завртки Челик Топло Поцинковани
zoom_in

5 16- 1 4 Превоз Завртки Челик Топло Поцинковани

DEN 3535.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Завртки за превозбавен Јаглерод Произведен до б18, 5 спецификации Јачина на истегнување : 60.000 пси. мин.Груб Навој Превоз Завртки / Затегнувачка Сила : пси., Тркалезна Глава/ Квадратен Врат, Произведен до АСМЕ б18, 5 спецификации, Нискојаглероден Челик / Топло Поцинкуван, Груб Конец / Целосно Навој.

Избор на купувачи..