• Неодамнешно
Маици со долги ракави за мажи Машки Графички И Везени Модни Маици Пролет И Aut Печатени Пуловери Со Долги Ракави Дуксер Фрагарн
zoom_in

Маици со долги ракави за мажи Машки Графички И Везени Модни Маици Пролет И Aut Печатени Пуловери Со Долги Ракави Дуксер Фрагарн

DEN 159.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

38"Size : XLBust : 118cm/46.95" Табела Со Големини : Големина : М Биста : 106см/41.31"Shoulder : 51cm/20. +Прилики : Совршена Цела Сезона Колекција! Класични Парчиња, Кои Ви Носат Удобно, Но Елегантно Искуство Со Носење.56"XXXXL136cm/53. Карактеристики : 1.05"Sleeve : 71cm/27.71"Shoulder : 56cm/22.50" Ракав : 66см/25.

Избор на купувачи..