• Неодамнешно
Лументо Машка Маица Еднобојни Летни Врвови Кратки Ракави Маици Со Плус Големина Машки Пуловер Со Лабаво Вклопување Обични Лажни Две Основни Виолетови 8XL
zoom_in

Лументо Машка Маица Еднобојни Летни Врвови Кратки Ракави Маици Со Плус Големина Машки Пуловер Со Лабаво Вклопување Обични Лажни

DEN 324.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајн : Меки И удобни Маици Со кратки ракави Хенли, дизајн на вратот и три копчиња, меки на допир за удобно носење, се чувствуваат одлично во текот на целиот ден.Погодна Пригода : секојдневна, канцеларија, работа, датум, спорт, патување, улица итн. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Стил-Плус Големина Мажи Кратки Ракави Блузи, Henly V Вратот Маица Кошула, Повик Маица Блуза, Летна Плажа Маица. Повод-Удобно И Витко Секојдневно Носење, Совршено За Секојдневни Прилики Работа, Спорт, Одмор, Фитнес, Трчање, Возење Велосипед, Плажа И Секојдневно Носење Итн. Мека и удобна за вашата кожа, костум за секојдневно носење или работа. Ткаенината Е Мека и Дише, Удобна за Вашата Кожа.Материјал : 100% Полиестер.

Избор на купувачи..