• Неодамнешно
Дмкпв Женски Дуксер Јакна Без Качулка Женски Дуксери Обложени Патент Јака Пуловер Дуксери Врвови Со Долги Ракави Џемпер Виолетова С
zoom_in

Дмкпв Женски Дуксер Јакна Без Качулка Женски Дуксери Обложени Патент Јака Пуловер Дуксери Врвови Со Долги Ракави Џемпер Виолетова

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

28" ракав : 55см/21.34" Ракав : 53cm/20.37" ракав : 52cm/20.05" Должина : 71см/27.17"големина : xl биста : 115см/45. Функција : Одлично За Секојдневно Носење Во Затворени Или Надворешни Врати, Датум,Одмор, Дружење, Ви Дава Мода И Среќа. Сервис : Нашите Врвови Користат Мека И Удобна Ткаенина, Би Сакале Да Обезбедиме Разумни Услуги за Да Ги Задоволиме Вашите Потреби Ракав Дуксер Мали Дуксери Жени Пуловер Со Џебни Жени Лесен Дуксер.56"големина : xxl Биста : 120см/47.26" Должина : 69см/27. Патент Дуксери За Жени Преголеми Женски Дуксер Обична Облека За Жени Со Големина На Дуксер Медиум.47" Должина : 67cm/26. Секојдневно Носење, Вокација, Божиќ, Датуми, Спорт, Училиште, Работа,Улична Облека итн.87" Должина : 68cm/26. Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење. И Тоа Е Многу Меко, Удобно, Еластично, Лесно И Одговара На Вашата Кожа.31" Ракав : 54cm/21.

Избор на купувачи..