• Неодамнешно
РАБОТИ УНИСЕ ХУДИ
zoom_in

РАБОТИ УНИСЕ ХУДИ

DEN 2399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Flexliving претставува Тајни Работи Унисекс Дуксер• 50% претходно намален памук, 50% полиестер• тежина На Ткаенина : 8,0 мл/yd2 (271,25 g/m2)• Предиво со меко чувство и намалено пилинг• двојно обложена хауба со соодветна кабина за влечење• четвртина свртено тело за да се избегне наборот надолу во средината• 1 € 1 атлетски ребро-плетени манжетни и појас Со спандекс• Преден Џеб За Торбичка• зашиена јака со двојна игла, раменици, дупки за раце, манжетни и Полите• празен производ добиен од хондурас, мексико или водич за никарагваза smlxl2xl3xlenghth (инчи)272829303132 ширина (инчи)202224262830 тајни работи унисекс худи.

Избор на купувачи..