• Неодамнешно
Хомчи Чевли Жени Чизми Со Голи Колена Со Врвки Чевли Со Рамни Тркалезни Прсти Обични Чизми Со Долги Цевки
zoom_in

Хомчи Чевли Жени Чизми Со Голи Колена Со Врвки Чевли Со Рамни Тркалезни Прсти Обични Чизми Со Долги Цевки

DEN 591.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

5 велика британијат : 7.5 велика британијат : 3.5 еу : 41 цн : 255 НОГА ДОЛЖИНА : 25.5-10 ВЕЛИКА британијат : 7 ЕУ : 42 цн : 260 нога должина : 26см/10.8"т нога ветер : 9. Ние секогаш сме подготвени да помогнеме секогаш кога е можно.Забелешка : бидејќи различни компјутери прикажуваат различни бои, бојата на вистинскиот проект може да биде малку поинаква од горната слика. Совет дизајн стилски, поглед, личност, имаме повеќе големини дизајн на Боја за вас и вашите семејство или љубовник или пријатели изберете.3"Големина : 36 САДт : 6 ВЕЛИКА британијат : 4 ЕУ : 36 ЦН : 230 Нога Должина : 23.5 еу : 43 цн : 265 нога должина : 26. Лесен чевел за одење,Удобен дизајн на лизгање,Амортизиран избор,мода и личност.1"големина : 43 садт : 10.9"големина : 41 садт : 9 ВЕЛИКА БРИТАНИЈАт : 6.5 ЕУ : 39 цн : 245 НОГА ДОЛЖИНА : 24.5 велика британијат : 6 ЕУ : 40 цн : 250 нога должина : 25см/9.5 см/10" нога ветер : 10см/3.0 см/9" Нога Ветер : 8.2" нога ветер : 10-10, 5 см/3. Погоден за одење на отворено,Забава,одмор,забава,работа,Свадба и други прилики, цврста и стилска боја. обични чевли,чевли За Плажа, чевли за забави ,Нелизгачки, лесни, Лесно се носат За дишење Полетување!.1"високи потпетици стил : квадратни високи потпетици сезони : ПРОЛЕТ, aut и ЗИМАГОРНИОТ цилиндар 32 ве Молиме дозволете ни што е можно повеќе за вашето барање, За да можеме да ви помогнеме да ги задоволите вашите специфични потреби.4" нога ветер : 10.Единствен материјал : висина на гумена пета : 3смвоплотено потсетување : за различни типови чевли, ве молиме изберете ја големината според типот на стапалото.5 ЕУ : 35 ЦН : 225 Нога Должина : 22.Големина : 35 САДт : 5.9"големина : 42 садт : 9.8" Нога Ветер : 8.Горен материјал : метод на полиуретанско затворање : пакување на слајдови : 1 пар чевли (Со Исклучок на кутии за чевли)Погодни За сцени : отворено/дневно/забава/плажа/работа/рекреативен материјал : нестил : слободно време и мода висина на цевката : 52рода : жени/стил на девојка : зашилен висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,зајакнува и тонизира,го подобрува држењето на телото.

Избор на купувачи..