• Неодамнешно
Летен Фустан За Жени Плажа Пролет Шарени Печати Симпатична Ракави Секојдневен Фустани
zoom_in

Летен Фустан За Жени Плажа Пролет Шарени Печати Симпатична Ракави Секојдневен Фустани

DEN 343.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Прилики : Забава, запознавање, коктел, свадба, шопинг, дружење, ноќно излегување, одмор, одмор, fall, зима, пролет и лето итн.43" Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 96см/37. Совети : Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Нарачате.65" Ракав : 19см/7.22" Должина : 90см/35. Сите Други Прашања, Ве Молиме Контактирајте Не Слободно.

Избор на купувачи..