• Неодамнешно
Еккаме Женски Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Секојдневен Краток Ракав В - Џебен Сарафан Фустан Сино Л На Дозвола
zoom_in

Еккаме Женски Фустани Женски Летен Лежерен Цветен Принт Секојдневен Краток Ракав В - Џебен Сарафан Фустан Сино Л На Дозвола

DEN 3.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

63" Должина : 89cm/35.46"LLarge81238100cm/39.04 " Големина : XXLSize.24" Должина : 87cm/34. Многу погоден за лето! Сезона : лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Облека : Редовна Должина На Ракавот : Тип На Шема Со Половина Ракав : Стил На Фустан За Печатење : Мода, Каузалност пакетот вклучува 1 парчиња големина на фустан.25"XLX-Large101640104cm/40.22"ракав : 24cm/9.Женски Летен Лежерен Цветен Принт Секојдневен Фустан Со Џеб Со Кратки Ракави V - Вратот : изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно Носење Стилски И моден, ве прави попривлечни Одлично за забава, Дневно, Плажа, сигурен сум дека ќе ви се допадне! Секојдневно, секојдневно носење, плажа, дом, забава, клуб, патување, пешачење.

Избор на купувачи..