• Неодамнешно
Ројалов Женски Моден Летен Еднобоен Екипаж Со Кратки Ракави Џебни фустани со Врвки за жени
zoom_in

Ројалов Женски Моден Летен Еднобоен Екипаж Со Кратки Ракави Џебни фустани со Врвки за жени

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Женски Моден Летен Еднобоен Екипаж Со Кратки Ракави Џебен Фустан Со Врвки Од Женски моден летен еднобоен екипаж со кратки ракави џебен фустан со врвки 1. Qéstration platerial que ткаенината е мека, лесна и супер удобна.2. Qurzzy големина zemenен дизајн Со Големи димензии, лабав имитационен памучен фустан, погоден за жени голи нозе или хеланки. Ја сакаме удобноста на овој висечки фустан со дигитален принт! Удобно е и кул во лето.3. Quest дизајн quassic suspender фустан дизајн, без ракави, лабава полите дигитален печатење декоративна верзија.4. Quocadion/Секојдневен живот / семејство / забава/работа/датум/шопинг/одмор итн. Може да се комбинираат со хеланки, чевлите може да се комбинираат со сандали, секојдневни чевли, високи потпетици, класични и разноврсни.5. Перење : машинско перење, се препорачува торба за перење, не пеглајте, не избелувајте, висат или сушете. Ве молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различни поставки на екранот,ви благодариме за разбирањето!1 инч = 2,54 cmattence plz : Ако сте пумпа, препорачуваме да изберете поголема големина, благодарам.Ви благодариме и убав ден!Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Табела Со Големина На Фустан : ви благодариме За Вашиот овој фустан е изработен од мека млечна свилена ткаенина, многу лесен и супер удобен. Погоден за работа, бизнис, канцеларија или патување, одмор, училиште, дури и ноќ, забава, клупска облека. Ова е задолжителен фустан во вашиот плакар. Овој женски фустан можете да го спарите со клинови сандали и убав накит, а лесно може да се облече нагоре или надолу. Ќе имате прекрасно расположение и во лето додека го носите лесниот лабав фустан.

Избор на купувачи..