• Неодамнешно
Девојки Фустани Девојки Со Долги Ракави Цветни Принт Принцеза Фустан Танц Партија Фустани Облека Моден Фустан
zoom_in

Девојки Фустани Девојки Со Долги Ракави Цветни Принт Принцеза Фустан Танц Партија Фустани Облека Моден Фустан

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : 120 Препорачана возраст : 4-5 Години Биста : 62см/24,41" Должина : 82см/32,28" Големина : 130 Препорачана возраст : 5-6 Години Биста : 66см/25,98" Должина : 89см/35,04" Големина : 140 Препорачана возраст : 6-7 Години Биста : 70см/27,56" Должина : 95см/37,40" Големина : 150 Препорачана возраст : 7-8 години Биста : 74см/29.13" должина : 102см/40.16" девојки со долги ракави цветни Принцеза Фустан танц партија фустани Облекакарактеристики : материјалите носат подобро искуство при носење.Мека дише и флексибилна за кожата на вашето бебе.И рачното перење и машинското перење се во ред. Моден дизајн, вашето мало бебе ќе добие многу комплименти. Погоден за секоја пригода ,тој е за внатрешна, надворешна облека,фотографија за бебиња, подароци за бебиња итн. Обезбедете удобно искуство за носење бебиња. Пакетот вклучува : Фустан Од 1 ПАРЧИЊА ве Молиме дозволете мала разлика од 1-3 см поради рачно мерење и мала варијација на бојата за различно поставување на екранот.Прилика : секоја пригода пол : тип На Шема На Девојки : тип На Цветни Ракави : Долг Ракавако имате какви било прашања, ве молиме почувствувајте дека контактирате со нас. Погоден за секојдневно носење, свадба на забава, натпревар, роденден или други специјални прилики. Модни девојки се облекуваат. мали девојки фустани. Фустан За Деца. Фустан За Роденденска Забава. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам.

Избор на купувачи..