• Неодамнешно
Коаезне Блузи За Жени Обични Жени Секојдневно Божиќно Печатење О Врвови На Вратот Три Четвртини Ракави Кружен Врат Маица Печатена Цвет Лабава Страна Сплит Блуза Т?
zoom_in

Коаезне Блузи За Жени Обични Жени Секојдневно Божиќно Печатење О Врвови На Вратот Три Четвртини Ракави Кружен Врат Маица Печатена

DEN 432.80

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пол : Жени. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип на шема : печатење. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : Четири Сезони. Што добивате : 1 КОМПЈУТЕР Женски Блузелади Кошули Големина Големи Долги Ракави Женски Култура Топ Големина шема : . Големина : С Биста : 96см/37,80" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 43см/16,93" Должина : 66см/25,98"Големина : М Биста : 102см/40,16" Рамо : 44,50 см/17,52" Ракав : 44см/17,32" Должина : 68см/26,77"Големина : Л биста : 108см/42.52" рамо : 46см/18.11" ракав : 45см/17.72" должина : 70см/27.56"големина : Xl Биста : 114см/44.88" Рамо : 47.50 см/18.70" ракав : 46см/18.11" должина : 72см/28.35"големина : Xxl биста : 120см/47.24" рамо : 49см/19.29" ракав : 47см/18.50" должина : 74см/29.13" повод : дали носат,секојдневна облека,датира, танц перформанси,Партија,дома и повеќе. Материјал : Памучни Ткаенини,Удобно И Густо Чувство. Карактеристика : V Вратот/Причинско-Последична/ Печатење/Долг Ракав. Перење : Рачно Перење Или Машинско Перење Со Ладна Вода (Препорачуваме Рачно Перење).

Избор на купувачи..