• Неодамнешно
Чудо девојки на нација макси фустан, големини 4- & плус
zoom_in

Чудо девојки на нација макси фустан, големини 4- & плус

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Girls Gender Nation Nation Girls Printed Maxi Fasure е класично симпатичен стил достапен во забавни цветни и коњички отпечатоци. Парот со своите омилени патики или станови и таа ќе има симпатична облека што ќе ги носи цела сезона. Достапно само на и. Wonder Nation Girls Printed Maxi Dress големини 4-18 & Plus : 100% Rayon Twill. Макси фустан со шифри од пелум. 3/4 манжетни ракави. Бесплатна удобност. Достапно во црна саѓи и зачинета јаболков. Свртете се внатре, машината измијте ладно. Големини : XS (4/5), S (6/6x), M (7/8), L (10/12), 10/12 Plus, XL (14/16), 14/16 Plus, XXL (18 ). Увезени.

Избор на купувачи..