• Неодамнешно
Маичка за подароци за игри со гејмер за гејмер
zoom_in

Маичка за подароци за игри со гејмер за гејмер

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Опис на производот. Здраво , Добредојдовте да посакате дрво! Ви донесуваме неколку видови дизајни на маици, тие се погодни за мажи и жени, момчиња и девојчиња, се надевам дека ќе ги сакате, благодарам!. 1. Подароци за холидеј :. Забавен и уникатен ден на таткото или Божиќ и роденденска маица за кој било татко, сопруг или татко. Ова е неверојатен подарок за роденден или Божиќен подарок за татковци и дедовци и пријатели и семејство. Подароци за Денот на таткото под 30 долари. Тие ќе ја сакаат оваа забавна маица!. 2. Геј краток ракав :. Совршен подарок за геј, лезбејски и бисексуални, геј знамиња на гордоста. Летајте го знамето на гордоста на виножитото со овој подарок за геј гордост. Совршено е за секој кој е геј, лезбејка, бисексуална, трансродова, асексуална или пансексуална. Направете ја оваа национална кошула за еднаквост на ЛГБТК дел од вашите додатоци за геј гордост денес .. 3. Маици со маици полни со личност :. Thенски Т-Шисрт и машки Т-Шисрт-најразлични интересни обрасци и текст, повеќе ја покажуваат вашата личност, како одраз на вашата loveубов кон животот и соништата! Цврсти бои : 100% памук; Хедер Греј : 90% памук, 10% полиестер ; Сите други хитс : 50% памук, 50% полиестер . Нова омилена кошула : Ние ги произведуваме нашите тимови за да бидат најдобри супер меки кошули со висок квалитет. Тие се направени од памук Ringspun за да се добие тоа удобно гроздобер и се чувствува. Затегнатиот материјал ќе одговара на која било форма на телото, така што ќе изгледате најдобро . Супериорен дизајн : Ние ги скриеме нашите графички маички со најсовремена опрема за да обезбедиме живописни бои и трајна издржливост. Нашите прекрасни смешни кошули се совршени за секоја пригода. Светла тежина, класично вклопување, ракав со двојна игла и дно. Вашата кошула треба да ја покаже. Носете ја оваа кошула за да создадете подобра иднина.

Избор на купувачи..