• Неодамнешно
Девојки природна loveубов fau велур панталони
zoom_in

Девојки природна loveубов fau велур панталони

DEN 367.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте го вашето мало удобно цел ден со овие модерни панталони за девојчиња од Колет Лили. Направено од мек, но издржлив полиестер со спандекс за совршена количина на истегнување, овие лесни хеланки имаат класична конструкција на велур со велур, која изгледа одлично со гроздобер маица и кардиган за трендовски бохо-шик вибрации. Покриената еластична лента за половината без проблеми обезбедува безбедно вклопување без да се чувствува абразивно на нејзината кожа, а има и два пригодни џебови за грб. Овие хеланки на велур се достапни во безвременска колори на камили и се одлични за враќање на училиште и други обични ситуации. Овие разноврсни хеланки работат во текот на целата година. Панталони за „природна loveубов“ на Колет Лили девојки : 95% полиестер, 5% спандекс. Хеланки . Изградба на велур. Покриена еластична лента за половината. Две џебови. Достапно во Camel Faux Suede. Машинско миење ладно со слични бои, нежен циклус, не бели бели, суво суво на ниско ниво, отстранете веднаш, ладно железо доколку е потребно.

Избор на купувачи..