• Неодамнешно
Женска Готска Качулка За Печатење Со Врвка Џеб Со Патент Палто Со Долги Ракави Лабава Јакна За Тинејџерски Девојки
zoom_in

Женска Готска Качулка За Печатење Со Врвка Џеб Со Патент Палто Со Долги Ракави Лабава Јакна За Тинејџерски Девојки

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

80" рамо : 50см/19.47"Length : 76cm/29.59" рамо : 54см/21.20"Shoulder : 52cm/20.35" Големина : XL Биста : 118см/46.Дебелина : Стандардно како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат или Линија Dry Size Bust Sleeve Shoulder Length M106cm/41.90" Должина : 72см/28.92"Size : XXXLBust : 130cm/51.69"Length : 74cm/29.41" Рамо : 48см/18.46"Sleeve : 63cm/24.09" Ракав : 62см/24.56" Големина : Л Биста : 112см/44.Материјал : Полиестерген : Женски Тип На Шема : печатење должина на ракавот : Долга Главна Боја : Сликата Ја Прикажува Сезоната : Aut,Зима,Пролетен Стил : Мода,Секојдневна Пригода : Дневно,излегување,Одмор итн.26"Length : 78cm/30.73" Ракав : 61см/24.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да не контактирате, ние може да ви помогне брзо и ефикасно.71" Женска Готска Качулка За Печатење со Врвка Џеб Со Патент Со Долг Ракав Лабава Јакна За Тинејџерски Девојки.18"Sleeve : 65cm/25.59"Shoulder : 54cm/21.82"Sleeve : 64cm/25.47" должина : 76см/29.82" ракав : 64см/25.69" должина : 74см/29.26" должина : 78см/30.Големини : оваа големина Е азиска големина, ве молиме погледнете ја сликата подолу за деталната големина.Одлична Услуга : ве Молиме проверете ја стоката по добивањето на нарачката и контактирајте не навреме ако производот е неисправен или оштетен. Дизајнот На Печатење, Качулка, Полн Патент и Џеб може да направи целата облека да има свој карактеристичен стил, така што ќе бидете уникатно постоење кога ќе ја носите.Големина : М Биста : 106см/41.92" големина : хххл биста : 130см/51.

Избор на купувачи..