• Неодамнешно
Дами Дуксери Писмо Печатени Екипажот Вратот Долг Ракав Хаубата Одговара Целосна Качулка Лабава Повик Пуловер Врвот Удобен Мека Дневна Џемпери
zoom_in

Дами Дуксери Писмо Печатени Екипажот Вратот Долг Ракав Хаубата Одговара Целосна Качулка Лабава Повик Пуловер Врвот Удобен Мека

DEN 351.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 110см/43.31" Рамо : 52см/20.47" Ракав : 50.5 см/19.88" Должина : 62см/24.41" Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 БИСТА : 114см/44.88" Рамо : 54см/21.26" Ракав : 51см/20.08" Должина : 63см/24.80" Големина : л сад : 8 еу : 38 биста : 120см/47.24" рамо : 56см/22.05" ракав : 51.5 см/20.28" должина : 64см/25.20" дуксерите се лесни, удобни, дишат,супер мек и нејасен материјал обложен со руно, овие врвови на пуловер дефинитивно ќе Ве стоплат сите ден.Овие есенски врвови се одлични за слоевитост или самостојно, различна дебелина на палтото може да се совпадне за да одговара на променливите температури во сезоната.Обичниот и лабав стил го прави одличен за различни активности. Погоден за секојдневно носење, работа, на отворено, училиште, шопинг, запознавање, одмор и вежбање. Погоден за пролет, fall и зима.Овие есенски врвови се совршени за слоевитост или самостојно.Спарете се со слаби фармерки и чизми до глужд за лесен ансамбл, или со хеланки и патики кога сакате удобна и пријатна облека.Ве молиме погледнете Ја Табелата Со Големини пред да нарачате. Сите други прашања, ве молиме контактирајте не. Материјали : памук и полиестер. Направено од лесна и пријатна ткаенина, мека и пријателска за кожата. Дуксери За Жени/ Пуловер За Жени/Дуксер За Жени/ Прилагодлива Врвка За Влечење/ Каузални/ Кошули Со Долги Ракави/ Дуксери со Врвки. Лесно Се Совпаѓа : овој врв е погоден за совпаѓање со многу видови облека, како што се фармерки, шорцеви, хеланки, панталони, јога панталони, палто, јакни, патики, чизми, потпетици за секојдневен изглед во пролет, fall и зима. Повод : Модни Дуксери за жени, погодни за Секојдневно носење,спорт,училиште,улично носење,одмор и многу повеќе. Тоа е исто така добар подарок за вашиот пријател или семејство. Препорака за перење : ладно миење Во Машина, не избелувајте. Лесно за перење, без намалување, пилинг или избледување.

Избор на купувачи..