• Неодамнешно
Харлем Глобетротерс - Наредено Лого-Машка Маица Со Долги Ракави
zoom_in

Харлем Глобетротерс - Наредено Лого-Машка Маица Со Долги Ракави

DEN 399.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Харлем Глобетротерс - Наредено Лого-Машка Маица Со Долги Ракави Цврсти бои-100% памук. Загреани Бои-90% Памук 10% Полиестер. Класично Вклопување. Ребрести Манжетни. Машина за перење ладно; падне сува ниска; не железо дизајн.

Избор на купувачи..