• Неодамнешно
- 8jcuD Менс Лето Мода Секојдневен Круг Вратот Мал Печатење Маица Краток Ракав Кошула Мажи Средни Кошули Маица Папка Одбор Долг Ракав Топлина Бенд Маици За Мажи Униз М
zoom_in

- 8jcuD Менс Лето Мода Секојдневен Круг Вратот Мал Печатење Маица Краток Ракав Кошула Мажи Средни Кошули Маица Папка Одбор Долг

DEN 191.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Сите сезони. Пол : Мажи. Повод : Секојдневно и партија. Стил : Мода и слободно време. Материјал : Обична ткаенина. Тип На Шема : Печатени. Должина на ракавот : Кратко. Одговара : Одговара за големина. Што добивате : 1 ПАРЧИЊА МАИЦА под 100 Машки Обични Маици Со Кратки Ракави Плус Големина Кошули Со Долги Ракави За Мажи 12 Годишни Кошули Со Долги Ракави за Табела Со Мензиза : . Големина : L Биста : 113cm/44.49" Должина : 74cm/29.13" Ракав : 23cm/9.06" Рамо : 48cm/18.90"Големина : XL Биста : 118cm/46.46" Должина : 76cm/29.92" Ракав : 24cm/9.45" Рамо : 50cm/19.69"Големина : XXL Биста : 124см/48.82" должина : 78см/30.71" ракав : 25см/9.84" рамо : 52см/20.47"големина : хххл БИСТА : 130см/51.18" должина : 80см/31.50" ракав : 26см/10.24" рамо : 54см/21.26" кошулата Е Лесна и може да биде добро усогласена со шорцеви, хеланки, фармерки и стебла за пливање. Маица За Вратот Опашка Од Диносаурус Памучни Машки Најпродавани Маици Чувар Пливаат. ①Материјал Е Изработен Од Висококвалитетни Материјали, Доволно Издржлив За Вашето Секојдневно Носење. Долг Тренинг Кошула Графички Маици Мажи Памучни Кошули Долг Ракав За Мажи Непроѕирна Кошула Мажи Плус Маица. ●Големина●Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини На Сликата Пред Да Поставите Нарачка. Мај Кошули Обични Долги Ракави Мажи Полиестерски Памучни Кошули Мажи Желка Тренингот Работи Кратко. Одлични Карактеристики : Модниот Дизајн Ве Прави Попривлечни. Долги Ракави Суво Вклопување Полиестерска Машка Кошула Машка Долга Маичка Кошула Мека Кошула Со Долги Ракави Машка Тенка Кошула Со Долги Ракави.

Избор на купувачи..