• Неодамнешно
Ли Мажите Премиум Памук Краток Ракав Мета, XS-5XL
zoom_in

Ли Мажите Премиум Памук Краток Ракав Мета, XS-5XL

DEN 223.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

За мажи кои сакаат да изгледаат остри и да останат удобни, Оваа Машка Врвна Памучна Маичка Со Кратки ракави од Ли нуди секојдневен стил и голема вредност за да ја задржите вашата гардероба складирана. Оваа маичка со елегантен дизајн на ленти однапред и една маичка со цврста боја. Овие маици се направени од мека рачна премиум памучна мешавина која нуди исклучителна мекост и спандекс за дополнителен степен на движење без ограничувања. Ли Машка Премиум Памучна Маичка Со Кратки Ракави, XS-5 XL : 58% Премиум чешлан памук / 37% Полиестер / 5% Спандекс. Мека Тужена Ткаенина. Вграден Спандекс за Истегнување и слобода на движење. Класично Вклопување. Се облекуваат или се Облекуваат. Проширена големина достапна САМО НА 5xl онлајн. Лесна Нега, Машина За Перење. КЛИКНИ ТУКА за 2-Пакет.

Избор на купувачи..