• Неодамнешно
Време и време, координирани шорцеви од руно
zoom_in

Време и време, координирани шорцеви од руно

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Чувајте го вашиот изглед удобен и обичен со овие меки шорцеви од руно од време и TRU. Опремено со прилагодлива влечење за прилагодлива удобност, овие шорцеви имаат и две странични џебови за дополнителна погодност. Направете го тоа сет со времето за појавување и џемпери за ракави за да го завршите изгледот! Исклучиво на. Материјал : 55% памук/45% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 и носи големина S. Fit : Опуштено. Подигање : Среден пораст. Затворање : стил на влечење; еластична половината. Ockебови : Две предни џебови. Карактеристики : во цврсти и отпечатоци од боја на боја; Супер мек. Координирањето на шорцевите од руно од време на време и TRU.

Избор на купувачи..