• Неодамнешно
Без граници женски лесен удобен градник, 2-пакет
zoom_in

Без граници женски лесен удобен градник, 2-пакет

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Овој дво-пакет градник од без граници ви дава удобност и поддршка потребна за секојдневните излегувања. Деталите за истегнување се движат со вас и се истакнуваат со непречена завршница за беспрекорен изглед. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. обликувани и поставени чаши. ДЕЦЕРНО ДЕЦЕР. Прилагодливи ленти за рамо. Еластично полите. Прилагодливи затворања на кука и око на грбот. Делумна постава. Тело : 92% најлон/8% спандекс; Лагер : 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Беспрекорни градници на жени од без граници.

Избор на купувачи..