• Неодамнешно
Лесен уличен свеж ултра флексибилен удобност на удобност
zoom_in

Лесен уличен свеж ултра флексибилен удобност на удобност

DEN 1093.28

Количина на стоки
check Достапно на барање

Останете светло на нозете со свежата улица. Свежо се одликува со супер флексибилна и лесна надворешна плоча што се движи во секоја насока. Парфед горе, со близнаци за стрии за фитлисти и вклопување подобрена со ултра лесен лесно движење со лесно улично подножје, ќе ве натера да шетате во удобност секој пат кога ќе се лизнете на овој чевли. Засилено со лесно движење од лесни ултра-лесни табани. Ултра флексибилна надворешна плоча за максимална удобност. Истегнете за вклопување и удобност.

Избор на купувачи..