• Неодамнешно
Ричмонд И Луисвил Медицински Весник Волумен: 11, Издание Том 11 ,[ Кожа Врзани]
zoom_in

Ричмонд И Луисвил Медицински Весник Волумен: 11, Издание Том 11 ,[ Кожа Врзани]

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Кожено издание. Кожа Врзување На 'рбетот и Аглите Со златен лист печатење на' рбетот. Препечатено од 1871 издание. Не се направени никакви промени во оригиналниот текст. Ова не е препечатено или ocr ' reprint. Илустрациите, Индексот, доколку ги има, се вклучени во црно-бело. Секоја страница се проверува рачно пред печатење. Бидејќи оваа книга е препечатена од многу стара книга, може да има некои страници што недостасуваат или недостатоци, но ние секогаш се обидуваме да ја направиме книгата што е можно поцелосна. Преклопувањата, доколку ги има, не се дел од книгата. Ако оригиналната книга е објавена во повеќе томови, тогаш ова препечатување е од само еден том, а не од целиот сет. Доколку сакате да нарачате одреден волумен или сите томови, можете да не контактирате. ДОПОЛНИТЕЛНИ 10 ДЕНА ЌЕ БИДАТ ПОТРЕБНИ ЗА ОБРАБОТКА БИДЕЈЌИ КНИГИТЕ ВРЗАНИ ЗА КОЖА СЕ ЦЕЛОСНО РАЧНО ИЗРАБОТЕНИ. Шиење врзување за подолг живот, каде што блокот на книгата е всушност зашиен (смит зашиен/сошиен дел) со конец пред врзување што резултира со потрајен тип на врзување. Страници : 758 Наслов : ричмонд и луисвил Медицински Весник Том : 11, Автор : 1871 издание Ричмонд И Луисвил Медицински Весник Том : 11, / 1871 Издание (1871) Том 11, (1871) [Кожа Врзани].

Избор на купувачи..