• Неодамнешно
Бакар Пристап 1 8 Цд Пакет од 6
zoom_in

Бакар Пристап 1 8 Цд Пакет од 6

DEN 1919.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на достапност.Ветуваме дека нема да зажалите што го купивте.дел број Цд8408бразе-На Бакар Пристап за 1/8 "Пакет од 61/4" Машки Одблесокот Пристап Фитинг со 1/8" бакар продолжувањецд2245 Месинг И Вклучени Бакар Пристап 1/8 " ЦД8408 Пакет од 6.

Избор на купувачи..