• Неодамнешно
Држач За Чаши За Кајак Професионален Држач За Пијалоци Мултифункционален Држач За Шишиња Удобен Држач За Складирање
zoom_in

Држач За Чаши За Кајак Професионален Држач За Пијалоци Мултифункционален Држач За Шишиња Удобен Држач За Складирање

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Описr. r. Кога сте на бродот и сакате да пиете пијалок додека уживате во прекрасниот поглед на морето, овој држач за пијалоци ќе биде совршено место за држење на шишето, конзервата или чашите. Тоа е држач за пијалоци против навалување за брод, морска јахта, камион или кампер. Одличен додаток за чување пијалоци и ќе ви донесе добро искуство.r. r. Карактеристикиr. r. - Боја : Среброr. - Материјал : нерѓосувачки челикr. - Големина : 10, 50 X10, 50 X10, 50cm/ 4. 13 X4, 13 X4, 13nchr.- Изработен од врвен материјал од нерѓосувачки челик, кој може да биде отпорен на абење.р. - едноставно е во дизајнот и практично во употреба, задолжителен додаток за брод, јахта или кампер.р. - Погоден За држење конзерва, шише и чаши со различни големини, обезбедуваат поголема флексибилност и можност.р.- не само сигурен држач за пијалоци за брод, можете да го користите со доверба.р. - Произведен со врвен материјал, има висока издржливост и добра практичност, може да ви служи долго време. Изработен од врвен материјал од нерѓосувачки челик, кој може да биде отпорен на абење. Едноставен е во дизајнот и практичен во употреба, задолжителен додаток за брод, јахта или кампер. Погоден за држење конзерва, шише и чаши со различни големини, обезбедуваат поголема флексибилност и можност. Не само сигурен држач за пијалоци за брод, можете да го користите со доверба. Произведен со врвен материјал, има висока издржливост и добра практичност, може да ви служи долго време.

Избор на купувачи..