• Неодамнешно
Лиертер Дух Ниво Меур Мини Круг Bullseye Израмнувач Брод Караван Плочка
zoom_in

Лиертер Дух Ниво Меур Мини Круг Bullseye Израмнувач Брод Караван Плочка

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Карактеристики : Главни. цел : прилагодете го нивото на тавата/навалување, прилагодете го нивото на . фото рамка, прилагодување на нивото на фреска, прилагодување на нивото на . календар, прилагодете го нивото на камерата, прилагодете го нивото на канцеларијата. биро, прилагодете го нивото на екранот на куќиштето на компјутерот, прилагодете го нивото . на компјутерскиот монитор, прилагодете го нивото на канцелариската машина, прилагодете . нивото на статив, Прилагодување на нивото на играчки, прилагодување на нивото на . специјални инструменти, прилагодување на нивото на поставување на мебел, прилагодување на. ниво на мерни алатки за обработка на дрво, прилагодете го нивото на фабриката . машини и опрема, прилагодување на нивото на медицинска опрема, и . други места кои бараат висока точност на мерењето.Спецификации : Погоден за професионално или повремено корисно ниво на која било површина во секунди во сите правци одеднаш, цврсти Јасни дупки за завртки Од Акрилик 0 - 6 степени за прицврстување на површината, совршени за израмнување на големи површини во боја : Зелена/Бела/Сина боја 32мм х 7ммпакет Содржина : 1 парчиња * Нивоа На Површински Дух : Конверзија : 1инч = 2,54 см, 1 см = 0,393 инчисала. сликите се професионални бои, но поради различна амбиентална светлина . и поставките на уредот за прикажување, може да има некои отстапувања помеѓу . слики што ги гледате и самиот проект. Ве молиме разберете.Податоците рачно се мерат, може да има некои отстапувања, но тоа не влијае на употребата Меур На Ниво На Дух На Лиертер 32мм Х 7мм Мини Тркалезна Плочка За Караван На Брод За Израмнување На Булсеј. Лесен за инсталирање и сигурен за употреба. Цврст и издржлив, долг работен век. Ве молиме проверете ја описот пред да нарачате. Сите други во потреба ве молиме контактирајте со нас директно. Сосема нов и квалитетен.

Избор на купувачи..