• Неодамнешно
Табела 6-Мл. Нерѓосувачки Челик Мраз Лажичка, 10 L 1 2 W 1 4 H, Пакет од 12
zoom_in

Табела 6-Мл. Нерѓосувачки Челик Мраз Лажичка, 10 L 1 2 W 1 4 H, Пакет од 12

DEN 223.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Описибезбедно послужете го вашиот мраз со најголема леснотија и ефикасност користејќи го Ова Летало BSC0610 6-10 мл. нерѓосувачки челик мраз лажичка! Дизајнирана да се заштити од вкрстена контаминација, оваа ставка доаѓа со долга рачка која помага да се одржи безбедно растојание помеѓу рацете и мразот за да се спречи нехигиенски контакт. Не само што овој корисен квалитет ќе помогне да се спречи ширењето на болеста предизвикана од храна, туку и ќе го разликува вашето основање како главен производ кога станува збор за правилни санитарни услови и практики за безбедно ракување со храна. Плус, неговите вградени одводни дупки овозможуваат вишокот вода да помине низ лажичката, одржувајќи ги вашите пијалоци што е можно понеразредени! Исцедете дупки. Издржлив нерѓосувачки челик 18/8. Безбедна Машина За Миење Садови.

Избор на купувачи..