• Неодамнешно
Жаба кадифен, зелено камо
zoom_in

Жаба кадифен, зелено камо

DEN 0.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Една од овие жаби е подготвена да се ревидира во вашиот живот. Тие се совршени за гушкање и може да се користат и како перница! Изберете ја вашата боја и донесете дома една или двете од овие жаби. Плишана жаба, зелено камо : Возраст опсег : 3 години и повеќе. Направено од 100 проценти полиестер. Мерки 24 "l x 23" w x 4 "ч. Подгответе се за овие функционални жаби. Добро за гушкање и како перница. Само чисто.

Избор на купувачи..