• Неодамнешно
Фустан и јакна за девојчиња за девојчиња и јакна од дадили, големини 2Т-4Т
zoom_in

Фустан и јакна за девојчиња за девојчиња и јакна од дадили, големини 2Т-4Т

DEN 303.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Вашата ќерка ќе изгледа симпатична во овој фустан и плетената јакна поставена совршена за поладните сезони! Овој сет вклучува фустан со плетенка од слонова коска и жолт ракав без ракави со чипка, кој има тактика на сатен лента лак на половината и плетена јакна со жолт текстура со долги ракави, во која има копче надолу за предниот дел за лесен и исклучен пристап. Плетени фустани без ракави јакна плетете жолта.

Избор на купувачи..