• Неодамнешно
Главната крајна табела за правоаголник, врвот на природен финиш со црна рамка
zoom_in

Главната крајна табела за правоаголник, врвот на природен финиш со црна рамка

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Додадете современ пламен на вашиот простор со крајната табела на главните места. Современа мешавина на материјали и опции за завршување создава атрактивно парче што ќе надополни различни домови. Оваа крајна табела има издржлива, но стилска метална рамка со насликана завршница, и цврста ламинатна табела која обезбедува пространа отворена површина за прикажување на рамки за слики, пијалоци за одмор или поставување далечински управувачи, книги и други мали додатоци. Чистите линии и геометриската силуета се собраа за да занает современо чувство што веднаш се стигнува до која било соба во просторијата. Неговиот минимален и лесен дизајн овозможува лесен процес на склопување и поставување во вашиот дом да се користи како акцент, крајна табела, странична маса на стол или штанд на растенијата. Крајната табела на главните места е тој дополнителен допир што ќе го надополни мебелот за дневна соба. Издржлив ламинат табела. Цврста метална рамка. Чист, едноставен дизајн за заштеда на простор. Мала големина за разноврсна употреба како крајна табела, странична табела на столот, држач за растенија и многу повеќе. Табелата на табелата обезбедува простор за прикажување на семејни спомени, поставување далечински управувач или книга, или погодно одмор на пијалок. На располагање на повеќекратни завршувања. Лесен за склопување. Димензии : 11,75 "w x 15" d x 21 "h (29,8 cm x 38.1 cm x 53.3 cm).

Избор на купувачи..