• Неодамнешно
Елитај дами блузи И Блузи Женски Секојдневен Моден Ноќта На Вештерките Печати Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвот Блуза
zoom_in

Елитај дами блузи И Блузи Женски Секојдневен Моден Ноќта На Вештерките Печати Долги Ракави О-Вратот Пуловер Врвот Блуза

DEN 3.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

?Features+ карактеристики : Вратот На Екипажот, V Вратот, Шиење, Краток Ракав, Еднобојни Дуксери, Леопард Печатење, Маскирно Печатење, Печатење На Градиент, Печатење На Букви, Печатење На Цвеќе, Лабави Туники, Секојдневни Блузи, Основни Маици, Летна Страна Поделена Маица. Лежерна должина. Стандарден метод за перење. ?‍♀️?️ ● Погоден за машинско перење или миење раце, лесен за чистење и отпорен на абење. Фитедебелина. Винтергендер.

Избор на купувачи..