• Неодамнешно
Машки Маици Татко Ден Круг Вратот Летна Блуза Повик Краток Ракав Го Сакам Татко Ми Печатени Блузи Мажи
zoom_in

Машки Маици Татко Ден Круг Вратот Летна Блуза Повик Краток Ракав Го Сакам Татко Ми Печатени Блузи Мажи

DEN 431.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Стил : Дневен/Секојдневен Материјал : Полиестерблузата е точна, принтот е дизајн на поставување, лесно е да се премине од деловни во секојдневни прилики,кога треба да бидете брзи и точни.Што добивате : 1 блуза должина на Ракавот : Кратка Сезона : Летни Карактеристики : Печатење, О Врат, Краток Стил На Ракави : Лабав Материјал : Полиестер,Мек, флексибилен, уникатен дизајн пол : Мендекорација : должина На Облека За Печатење : Редовни : врвовите На Маиците може да се совпаднат со хеланки, тесни фармерки, шорцеви, јога панталони, јакни, кардигани, синџири за џемпери итн.Јака : Тип На Тркалезна Шема На Вратот : Прилики За Печатење : оваа секојдневна кошула е за забава, одмор, плажа, клуб, дневна и летна облека.Краткиот ракав е секојдневен стил, погоден за носење. Големината на оваа табела со големини : . Големина : С САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 103см/40.55" Рамо : 49см/19.29" Ракав : 19.5 см/7.68" Должина : 70см/27.56"Големина : М САД : 10 ЕУ : 40 БИСТА : 108см/42.52" Рамо : 51см/20.08" Ракав : 20см/7.87" Должина : 71см/27.95"Големина : л сад : 12 еу : 42 биста : 113см/44.49" рамо : 53см/20.87" ракав : 20.5 см/8.07" должина : 72см/28.35"Големина : xl сад : 14 еу : 44 Биста : 118см/46.46" рамо : 56см/22.05" ракав : 21см/8.27" Должина : 73см/28.74" сезона : Лето. Стил : Секојдневно/Секојдневно. Материјал : Полиестер. Пол : Мажи. Издржливо шиење.

Избор на купувачи..