• Неодамнешно
Хефи Лавра Срце Молив Умира
zoom_in

Хефи Лавра Срце Молив Умира

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Срцето Молив Умира Создаде шарени фокусна точка на вашата картичка Со Срцето Молив Умира. Умрете исечете со обоена картичка за да создадете избор на обоени моливи или едноставно додадете боја на белата картичка. Вклучува основна слика умрете за да можете лесно да ги обложите вашите моливи. Зошто да не го користите малото срце умира за да додадете исечено срце на секој молив. Исто така, вклучува матрица за бојата на зборот и дополнителна Умре За оние кои го користат зборот БОЈА. Завршено срце мери приближно 3 " х 3.35". Хефи Лавра Срце Молив Умира.

Избор на купувачи..