• Неодамнешно
Leesechin Менс Опремени Маици Дозвола Мажи Повик Солидна Мода Пуловер Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза
zoom_in

Leesechin Менс Опремени Маици Дозвола Мажи Повик Солидна Мода Пуловер Круг Вратот Краток Ракав Маица Блуза

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

Сезона : Пролет/лето/Aut : Менокација : Надворешен,Секојдневен,Дневен Материјал : должина на Памучни Ракави : Шорцеви Тип На Ракав : Цврст Стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 Парчиња Машка Блуза [МАТЕРИЈАЛ] Лесна, мека и удобна, секојдневна, пријателска за кожата, опуштено вклопување, Има Поприродно Чувство, Совршено Погодно За Сите Сезони.

Избор на купувачи..