• Неодамнешно
Лето Заштеди Дозвола Договор
zoom_in

Лето Заштеди Дозвола Договор

DEN 287.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Модни Жени Обични Солидни Кратки Ракави В-Вратот Чипка Маица Блуза Блузи Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за носење на вашиот дали.2.Многу погоден за покажување наклонетост На Денот На Далиј3.Одлично За Секојдневно, Секојдневно, сигурен сум дека ќе ви се допадне!4.Носењето на овој пуловер ќе ја истакне вашата фигура и ќе добие многу пофалби.Информации за производот : Сезона : Пролет Лето Есенски Пол : Женски Повод : Дневен,Секојдневен Материјал : Тип На Полиестерска Шема : Печатен Стил : Секојдневен,должина На Ракавот : Краток Ракав : одговара на големината на дебелината : Стандардно Како Да се мие : Миење Раце Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Врвни Женски Обични Врвови; Женска Лабава Маица; Женска Блуза; Жени печатена маица; Женски Кратки Ракави Блуза;. Женска Летна Маица Со Кратки Ракави; Женски Летни Врвови Со Кратки Ракави; Женска Блуза Со Летни Кратки Ракави; Женски Летни Врвови; Блузи за Жени. Повод : одмор, патување, секојдневен живот, забава, канцеларија, училиште, семејство, одмор, забава. Материјал од ткаенина : материјалот е лесен, мазен, мек и флексибилен и материјал за брзо сушење. Модни Жени Секојдневен Цврст Краток Ракав В-Вратот Чипка Маица Блуза Блузи Пинк XL.

Избор на купувачи..