• Неодамнешно
Ксисака Летни Фустани За Жени Лабава В - Вратот Печатени Без Ракави Лабава Обична Прашка Долг Фустан Со Џебови
zoom_in

Ксисака Летни Фустани За Жени Лабава В - Вратот Печатени Без Ракави Лабава Обична Прашка Долг Фустан Со Џебови

DEN 271.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

Информации за производот : Сезона : Пролет, Лето, Aut : Женски Материјал : Полиестерстил : Обична Јака : V-вратот : одговара на големината на дебелината : Стандардна Нега : рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете Ја Линијата . Дури И По Продолжено Абење, Материјалот Ја Задржува Својата Оригинална Форма. Обичниот фустан без ракави се чувствува мек и удобен и ќе Ви се допадне кога ќе го добиете.јадења : Секојдневен стил кој го покажува вашиот уникатен шарм и виталност, додадете чувство на елеганција и стил. Грижа : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. Ќе Го Привлечете Вниманието На Сите Во Секоја Прилика Со Прекрасниот Фустан - Се Комбинира Со Патики И Сандали, Завршена Е Дневна Облека, Убаво За Секојдневен Стил, Дневен Изглед, Дом, Шопинг, Дружење, Лежење, Одмор, Одмор, Плажа; Со Извонредни Додатоци/Накит, Спојка, Високи Потпетици, Вие Сте Ѕвезда На Секој Настан, Како Забава, Коктел, Клубска Облека, Ноќно Излегување, Вечер, Вечера, Романтичен Состанок, Свадба Крстарење.Нега : ниска температура миење раце / машина.

Избор на купувачи..