• Неодамнешно
Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија Коленото Должина Слободно Време V-Вратот Цветни Фустан Сина С
zoom_in

Дозвола Летни Фустани За Жени Краток Ракав А-Линија Коленото Должина Слободно Време V-Вратот Цветни Фустан Сина С

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

93" ракав : 20СМ/7.40" Рамо : 41см/16.48" ДОЛЖИНА : 117СМ/46.46" големина : xl сад : 14 велика Британија : 18 еу : 44 биста : 110см/43. "КАРАКТЕРИСТИКИ" : Краток Ракав,V-Вратот,Должина На Коленото,Цветни, А-Линија.06" должина : 121cm/47.27" должина : 119cm/46.67" Големина : М САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 биста : 100см/39. Информации за производот : . - Материјал : 95% Полиестер, 5% Спандекс. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Пол : Женски.85" големина : xxl Сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 115cm/45. "ВНИМАНИЕ" : ве Молиме измерете ја големината на вашето тело и погледнете ја табелата со големини пред да нарачате. Тие можат лесно да се комбинираат со високи потпетици, обетки, ѓердани и чанти за да создадат ласкав изглед.28" РАМО : 45 CM/17. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете.54" ракав : 19СМ/7.31" Рамо : 44cm/17.66" должина : 120cm/47.24" рамо : 46cm/18.It е погоден за вас.14" Ракав : 18см/7.24" големина : xxxl сад : 18 Велика Британија : 22 ЕУ : 48 БИСТА : 120 CM/47.

Избор на купувачи..