• Неодамнешно
Ајомет пролетни кошули за жени Смешна маица печати за жени кратки ракави врвови cwer кошули на вратот каузална блуза, бела м
zoom_in

Ајомет пролетни кошули за жени Смешна маица печати за жени кратки ракави врвови cwer кошули на вратот каузална блуза, бела м

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Пролетни кошули за жени Смешна маица пиво печатење за жени кратки ракави врвови cwer кошули на вратот каузални блузизони : сите. Пол : жени. Стил : Дневно/случајно. Материјал : Мешавина од памук. Тип на шема : Печати. Должина на ракавот : краток ракав. Должина на облеката : Редовно. Декорација : Ништо. Што ќе добиете : 1x жени маици со жени ❤ одговара на сите видови на фигури и ќе се чувствувате блиску, но бесплатно под оваа кошула, покажете ја вашата совршена фигура . ❤ Добро за секојдневно носење, работи одлично со под џемпери, јакни, палта или абење на неговите Сопствени . ❤ Основни врвови и шик тимови за жени, одат добро со фармерките, шорцевите, хеланките или здолништата . ❤ Големина : S-2 XL се достапни. Ве молиме, внимателно прочитајте ја последната слика со големината на Чартон . ❤ Грижа за маици : Машината што се мие во нежно, препорачајте миење на рацете во ладна вода, суво на линијата, не бели.

Избор на купувачи..