• Неодамнешно
Маици За Жени Цврст Врат На Екипажот Долг Ракав Неправилен Дуксер Лабав Цветен Принт Пулп Блузи Блуза Маица Топ Блуза
zoom_in

Маици За Жени Цврст Врат На Екипажот Долг Ракав Неправилен Дуксер Лабав Цветен Принт Пулп Блузи Блуза Маица Топ Блуза

DEN 1.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Забелешка : Бидејќи Вистинската Големина Е Азиска Големина, Препорачливо Е Да Ја Следите Нашата Табела Со Големини За Да Ја Пронајдете Најсоодветната Големина,, азиската големина е премала, се препорачува да купите една големина нагоре, Благодарам!. Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 7-15 Дена За Да Го Добиете Пакетот. Големина : М Биста : 108см/40.94 "Рамо : 50см/18.11 " Должина : 68см/24.02". Големина : Л Биста : 116см/42.52 "Рамо : 51.5 см/18.90 "Должина : 70см/24.80". Големина : XL Биста : 122cm/44.09 "Рамо : 53cm/19.69 " Должина : 72cm/25.59". Големина : XXL Биста : 128cm/45.67" Рамо : 54.5 cm/20.47 "Должина : 74cm/26.38". Големина : XXXL Биста : 134cm/47.24" Рамо : 56cm/21.26 "Должина : 76cm/27.17". Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни. Ве Молиме Погледнете Ја Табелата Со Големини Пред Да Ја Купите. Материјал : Лесен, Удобен И Еластичен; Рачно Миење Во Ладна Вода Висат Сува. Достапно Од Залиха, Брза Испорака. Одлично За Забава, Дневно, Плажа, Сигурен Сум Дека Ќе Ви Се Допадне!.

Избор на купувачи..