• Неодамнешно
ВРЕМЕ И ТРУ ГОДИНА НА ПАФТИЧКИОТ ПРИРАЧНИК
zoom_in

ВРЕМЕ И ТРУ ГОДИНА НА ПАФТИЧКИОТ ПРИРАЧНИК

DEN 1.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Инстант надградба. Кажете здраво на оваа ажурирана класична бејзбол маичка - врвен ракав за ракав од време и TRU. Дизајниран во мек памук со завршна облога во боја, овој врвен екипаж може да се пофали со опуштено вклопување и стилски ракави за да се насочи кон удобност. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи екипаж со големина S. Долги ракави за мафини. Заврши во боја. Заоблен полите. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Womenенски бок -блокиран врв од време и TRU.

Избор на купувачи..