• Неодамнешно
Бесплатно собрание момчиња руно панталони, големини 4-18
zoom_in

Бесплатно собрание момчиња руно панталони, големини 4-18

DEN 2.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Панталоните за руно со слободно собрание, постигнуваат дополнителни поени за стил и удобност. Изработена во пријатна мешавина од памук со контрастна и еластична половината за совршено вклопување. Пар со нашата лента и патики за лесен стил. Исклучиво на. Материјал : тело : 72% памук/28% полиестер; Ребра : 63% полиестер/33% памук/4% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Затворање : Влече стајлинг. Ockебови : Две на страни. Карактеристики : Мека ткаенина од руно; Ребреста еластична лента за половината со врзана вратоврска за удобност; Контраст што се наметнува по страната; Везено лого на нога; странични парчиња. Панталони за руно за момчиња од слободно собрание.

Избор на купувачи..