• Неодамнешно
Мики Маус Машки Бо Група Графички Маици Со Кратки Ракави
zoom_in

Мики Маус Машки Бо Група Графички Маици Со Кратки Ракави

DEN 2.33

Количина на стоки
check Достапно на барање

Време За повик На дизни : мики, Доналд, Гуфи и Плутон се присутни во шарени графички отпечатоци на оваа машка маица. Оваа машка мики маичка е изработена во удобна ткаенина и има класичен врат на екипажот и кратки ракави. Само спарете ја оваа Машка маичка Дизни со фармерки, шорцеви или џогери и подготвени сте да одите! Материјал : 100% Памук. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Големина : Моделот е 6'1" и носи големина М. Фит : Опуштено. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Краток. Џебови : Никој. Карактеристики : Екипаж; графички принт напред. - Дизни, Сите Права Се Задржани. Машки Мики Маус И Пријатели Графичка Маица.

Избор на купувачи..