• Неодамнешно
Менс Клементин Премиум Опремени Краток Ракав
zoom_in

Менс Клементин Премиум Опремени Краток Ракав

DEN 1759.84

Количина на стоки
check Достапно на барање

N3200 Следно Ниво Машки Премиум Вграден Краток Ракав V За тој цврст опремен изглед, оваа Ултра мека Кошула Со Кратки ракави V одговара на сметката-и вие-точно. Координатна : Дами 3400Л, Млади 3740 100% чешлан прстен-откачи памучен висококвалитетен дрес 4.3 мл. ткаенина перење за намалено намалување 32 синглови за екстремна мекост 1x1 бебе ребро-плетени сет-во јака солза-далеку Етикета Големини : XS-2 XL Менс Clementine Премија Опремени Краток Ракав.

Избор на купувачи..