• Неодамнешно
Ханес Машка И Голема Машка Удобностмека Маичка Со Кратки Ракави
zoom_in

Ханес Машка И Голема Машка Удобностмека Маичка Со Кратки Ракави

DEN 959.36

Количина на стоки
check Достапно на барање

Толку многу бои што се осмелуваме да најдете сенка што не ја нудиме. Ханес Машка Удобностмек Краток Ракав Маица-Стил 5280 : Средна тежина 100% памук (грејачи се мешавина од памук/полиестер). Лента од рамо до рамо за издржливост. Уживајте Во Гаранцијата За Рамна Јака На Ханес. Машинско перење ладно со слични бои, внатре кон надвор ако е украсено. Користете само белило без хлор кога е потребно. Падне сува ниска. Ладно железо доколку е потребно. Не железо декорација.

Избор на купувачи..