• Неодамнешно
Женски Летни Фустани Без Ракави Фустани Без Грб Лист Печатење V - Вратот Едноделен Долг Фустан
zoom_in

Женски Летни Фустани Без Ракави Фустани Без Грб Лист Печатење V - Вратот Едноделен Долг Фустан

DEN 0.67

Количина на стоки
check Достапно на барање

Спецификации : . Пол : жени. Материјал : полиестер + спандекс. Шема : лист. Тип на ракав : без ракави. Деколте : V-вратот. Боја : зелена, сина, црна, бела. Големина : С, М, Л, ХЛ, ХХЛ. Нашата големина Е Азиска големина!!! Ве молиме погледнете ја табелата со големини во описот на производот пред да нарачате. ttt T T T T Ttt t t Length : t54. 33 t Bust : t34. 65-40. 16пресврт : t26. 77-39. 37. Mt Length : t54. 72 t Bust : t36. 22-41. 73пресврт : t28. 35-40. 94. Lt Length : t55. 12 t Bust : t37. 8-43. 31пресврт : t29. 92-42. 52. XLt Length : t55. 51 t Bust : t39. 37-44. 88пресврт : t31. 5-44. 09. XXLt Length : t55. 91 t Bust : t40. 94-46. 46пресврт : t33. 07-45. 67. Содржина на пакетот : 1 х премиум материјал за облекување : Изработен од висококвалитетен полиестер и спандекс. Дише, меко, пријателско за кожата и удобно. Стилски дизајн : фустанот без Ракави има отпечаток од лисја и Врат, што ве прави да изгледате стилски. Големина : Достапно во 5 големини : S, M, L, XL, XXL, ве молиме внимателно погледнете ги деталите за големината што ги дадовме пред да купите. Идеален подарок : шик подарок за вашиот љубовник или пријатели на роденден, Денот на Вљубените, Денот на Благодарноста, годишнината итн. Применлива прилика : фустанот Без Грб е идеална облека за шопинг, запознавање, одмор, забава и улична фотографија.

Избор на купувачи..