• Неодамнешно
Женски Обичен Лабав О Врат Брчки Со Кратки Ракави Елегантни Ленени Фустани За Нишање, Сина, XXL
zoom_in

Женски Обичен Лабав О Врат Брчки Со Кратки Ракави Елегантни Ленени Фустани За Нишање, Сина, XXL

DEN 319.68

Количина на стоки
check Достапно на барање

Дизајнот На Страничните Џебови Ве Прави Да Се Истакнете Во Забавата.Облечете го за свадби, галаси, забави, градини, танци, деверуши, враќање дома, коктел забави, овој фустан може да ви биде одличен придружник на повеќето места.96"Length : 93cm/36.61"Size : XXLBust : 114cm/44. Совршен за секојдневни, секојдневни, деловни, канцелариски, колеџ или состаноци, додека ви обезбедува стилски и паметен изглед.83"Size : LBust : 102cm/40.78"Length : 90cm/35.80"Sleeve : 12cm/4.24"Sleeve : 14cm/5.40" Табела Со Големини : Големина : С биста : 92см/36,22" Ракав : 11,5 см/4,53" Рамо : 35см/13,78" Должина : 90см/35,43"Големина : М Биста : 96см/37,80" Ракав : 12см/4,72" рамо : 36см/14,17" стил : Разноврсна и доволно квалитетна за работа во различни ситуации. Овој фустан е погоден за пролет, лето и aut, така што нема да се чувствувате особено жешко во лето, пролетта и есента можат да бидат соодветни за додавање долна облека или палто. Тоа е исто така одличен подарок за вашите најблиски, мајки, ќерки, соработници За Божиќ, Денот на Вљубените, родендени, годишнини и други празници.92"Shoulder : 37cm/14.31"Shoulder : 39cm/15. Expertect Ruched Фустан За Да Се Спари Со Вашите Високи Потпетици И Накит.

Избор на купувачи..