• Неодамнешно
Дијамантски Женски Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Квадратен Врат Бодикон Фустан Со Еднобојна Основна Облека За Одмор
zoom_in

Дијамантски Женски Фустан Со Долги Ракави Фустан Со Квадратен Врат Бодикон Фустан Со Еднобојна Основна Облека За Одмор

DEN 1.00

Количина на стоки
check Достапно на барање

поради Различниот Монитор и ефектот на светлина, Вистинската Боја на предметот може да бидете малку поинакви Од Бојата Прикажана На Сликите. Број на модел : фустан со РакавиР. Тип : редовенР. Затворање : Патентр.ве Молиме дозволете отстапување на мерењето од 1-2 см поради рачно мерење. Должина На Предметот : Над Коленото, Миниr. Благодарам!р. забелешка : Р. Стил На Ракав : Ракавr. С : -Биста(35,37)"-половината(25,94)"-Должина(35,76)"Должина На Ракавот(23,58)"Р. Возраст : Средна Возраст (24-45 Години)Р. М : -биста(37,34)"-половината(27,90)"-Должина(36,55)"Должина на ракавот(24,37)"р. л : -Биста(40,09)"-половината(33,41)"- - - Должина(37,34)" - - - - должина На Ракавот(25,15)"р. Квалитетна Ткаенина : Изработена со висококвалитетен полиестер, краткиот фустан со туника е пријателски за кожата, дише и нуди удобен и мек допир.Спецификација : r. боја : кафеавар. Потекло : Копно Кинаr.

Избор на купувачи..